Вітання з Днем прикордонника!

Вітання з Днем прикордонника!

Вітання з Днем прикордонника!

Шановні охоронці державних рубежів!

Від імені депутатського корпусу Червоноградської районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня прикордонника.

Вартові державних рубежів завжди були у великій повазі і шані в українського народу. Прикордонні війська стали важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисту політичних, економічних і військових інтересів незалежної України.Відвагу, мужність і бойове братерство Ви демонструєте щодня, щогодини, щомиті, особливо в умовах військової агресії з боку Російської Федерації. У ваших руках – спокій та цілісність території України, недоторканність багатств рідної землі.

День прикордонника є і днем пам’яті тих, хто загинув у боротьбі, захищаючи кордони нашої Батьківщини. Вічна пам’ять та вічна слава полеглим Героям!Цього святкового дня висловлюємо глибоку вдячність ветеранам прикордонної служби та усім, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов’язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.

Бажаємо Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до України й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народові.  

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький

заступник голови районної ради Наталія Кохан

Подібні дописи

Що шукаємо?