Висновок засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку від 14.07.2021

Висновок засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку від 14.07.2021

ВИСНОВОК

засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку

14.07.2021р.                                                                             Поч.  14.00 год.

м.Сокаль

Присутні:

Голова постійної комісії:      Мисак Оксана Степанівна

Секретар засідання  комісії:  Шліхта В.В.

 Члени постійної комісії: Танчин І.І, Микульчин О.О, Швед Р.Т., Музичка П.І., Богачова І.В., Зінов’єв М.О.

 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Комплексної програми підтримки та розвитку установ гуманітарної сфери Червоноградського району на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Червоноградському районі на 2021 – 2023 роки».
 1. Не рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми запровадження системи відео спостереження та відеоаналітики на території Червоноградського району на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення пожежної безпеки на території Червоноградського району Львівської області на 2021 рік».
 1. Не рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення надійної охорони Державного кордону України та покращення матеріально-технічного забезпечення відділу прикордонної служби «Нісмичі» Львівського прикордонного загону, що розташований на території Червоноградського району Львівської області на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми забезпечення фінансовим ресурсом Сокальського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що ліквідується, на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми підтримки дорожнього господарства у Червоноградському районі на 2021-2023 роки».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій населення Червоноградського району на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази КП ТРК «Сокаль» на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії Червоноградської районної ради розглянути проєкт рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Червоноградського району на 2021 рік».

Голова комісії                                                     О. Мисак

                       Секретар                                                              В. Шліхта

Подібні дописи

ВИСНОВОК засідання постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, транскордонного співробітництва

Поширити на Facebook Поширити на Twitter ВИСНОВОК засідання постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії…Детальніше

ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, транскордонного співробітництва від 06.12.2021.

Поширити на Facebook Поширити на Twitter ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії…Детальніше

ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань промисловості, підприємництва, АПК, земельних відносин та екології від 07.12.2021

Поширити на Facebook Поширити на Twitter ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань…Детальніше

Що шукаємо?