14 жовтня в Червоноградському районі відзначили День захисника України!

14 жовтня в Червоноградському районі відзначили День захисника України!

14 жовтня в Червоноградському районі відзначили День захисника України!

14 жовтня в Сокалі вшанували захисників України та відзначили День Покрови Пресвятої Богородиці і 79 річницю створення УПА. В усіх церквах міста та району були відслужені молебни. В Сокалі, біля стели пам’яті Героям Небесної сотні пройшла поминальна панахида. У ній взяли участь духовенство, представники влади, воїни АТО та громада міста.  Священнослужителі відправили поминальну панахиду. Спільною молитвою присутні вшанували славних синів України – героїв повстанської армії, Небесної Сотні і воїнів антитерористичної операції та поклали до підніжжя стели пам’яті Героям Небесної сотні квіти та вінки.

Опісля, в Сокальському Народному домі пройшов урочистий концерт. До присутніх звернулись заступник голови Червоноградської районної ради Наталія Кохан, депутат Сокальської міської ради Олег Кожушко, начальник Першого відділу Червоноградського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Любомир Бродюк, ветеран УПА, учасник національно-визвольних змагань Максим Савка, воїні АТО Олег Телєгін.

“Шановні захисники, дозвольте Вас привітати з Днем захисника України. Хай Пресвята Богородиця-Покрова оберігає Вас та Ваші родини. В цей святковий день хочу побажати усім міцного здоров’я і мирного неба над головою”, – сказала Наталія Кохан, звертаючись до присутніх.

Чудовим подарунком для глядачів в залі став святковий концерт. Кожен народ оспівує свою землю, захищає і славить свою країну. Цього дня зі сцени звучало чимало пісень про мужність, відвагу та любов до рідної України у виконанні творчих колективів району

Подібні дописи

Що шукаємо?