Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Вітання з Днем працівника сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

Від імені депутатського корпусу Червоноградської районної ради сердечно вітаємо Вас із професійним святом. Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання звитяжної хліборобської праці на благо України.

Цього дня ми маємо нагоду подякувати тим, для кого селянська праця є сенсом життя, хто попри труднощі чесно і сумлінно робить свою справу. Господарників сіл не дарма називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Низький уклін всім Вам за хліб на столах, за самовіддану працю і вірність обраній справі! Хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо розквіту рідної держави та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Бажаємо Вам добра та творчої наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою, голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький,

заступник голови районної ради Наталія Кохан, депутатський корпус

Подібні дописи

Що шукаємо?