Вітання з Днем гідності і свободи

Вітання з Днем гідності і свободи

Вітання з Днем гідності і свободи

Шановні земляки!

     У неділю, 21 листопада, Україна відзначає  День гідності та свободи – саме ця дата пов’язана з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), кожна з яких мала визначальне значення для подальших подій у країні.

      Цього дня ми віддаємо шану пам’яті Героям Небесної Сотні, великому братству безстрашних українців,  яке заплатило у 2014 році найвищу ціну за свободу нашої держави, змінило хід її історії. Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє!  Залишаючись у пам’яті народу назавжди, вони наш  приклад та наша гордість! Пам’ять про героїв житиме вічно у наших серцях!

    День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Події Майдану змінили народ, його погляди, мрії та віру у європейське майбутнє. Революція Гідності об’єднала нас в єдиній, соборній й незалежній Україні. Скрутна хвилина згуртувала, і тільки нам має вистачити сил, аби не втратити той незламний дух вільного народу, який ми сьогодні маємо. Нині ми будуємо економічно та духовно багату, вільну, демократичну державу, якою, безсумнівно, пишатимуться наші нащадки.

     У цей величний день ми з гордістю можемо зазначити, що український народ заслуговує на повагу всієї світової спільноти. За роки незалежності нашої молодої соборної держави нам вдалося довести, що українці вирізняються високим рівнем патріотизму, гідності, самодостатності та відвічним бажанням жити у вільній і незалежній Україні.

     Від імені Червоноградської районної ради щиро вітаю усіх з Днем гідності і Свободи. Хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині панує спокій та радість!

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!

 Слава Україні! Слава її Героям!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький

Заступник голови районної ради Наталія Кохан, депутатський корпус

Подібні дописи

Що шукаємо?