Висновок засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку від 07.12.2021

Висновок засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку від 07.12.2021

ЧЕРВОНОГРАДСЬКА РАЙОННА РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Висновок

засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку

від  7 грудня 2021 р.

 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін до Програми забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, та осіб з їх  числа у Червоноградському районі  на 2021-2023 роки».
 1.  Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін у районні програми на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін у Програму підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно-презентаційних заходів на 2021 рік».
 1. Не рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження Програми для забезпечення виконання управлінням соціального захисту населення Червоноградської районної державної адміністрації Львівської області рішень суду та пов’язаних із ними стягнень на 2021 – 2023 роки».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проєкт рішення «Про внесення змін до Програми  розвитку місцевого самоврядування Червоноградського  району на 2021 рік».
 1. Не рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін до Програми підтримки дорожнього господарства у Червоноградському районі на 2021-2023 роки».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін до Програми  підтримки органів виконавчої влади  Червоноградського району на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про виконання районного бюджету Червоноградського району за 9 місяців 2021 року».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про внесення змін до  показників районного бюджету Червоноградського району на 2021 рік».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про районний бюджет Червоноградського району  на 2022 рік».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про кошторис видатків на утримання Червоноградської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2022 рік».
 1. Рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження Регламенту Червоноградської районної ради Львівської області VIII скликання у новій редакції».

                 Голова постійної комісії                                      Мисак О.С.     

                 Секретар комісії                                                   Шліхта В.В.

Related Posts

Висновок постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань промисловості, підприємництва, АПК, земельних відносин та екології

Поширити на Facebook Поширити на Twitter ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань…Read more

Висновок постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань промисловості, підприємництва, АПК, земельних відносин та екології від 20.01.2023

Поширити на Facebook Поширити на Twitter ВИСНОВОК постійної депутатської комісії Червоноградської районної ради з питань…Read more

Enter your keyword