21 лютого – Міжнародний День рідної мови!

21 лютого – Міжнародний День рідної мови!

21 лютого – Міжнародний День рідної мови!

Дорогі співвітчизники!

Вже 22 рік поспіль у цей день ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

Українці виборювали своє право говорити українською понад 350 років. І сьогодні, відстоювати його має кожен громадянин, адже, як відомо, без мови рідної й народу рідного нема. Захищати і надалі утверджувати українську мову як державну – наше спільне завдання. Ми повинні завжди пам’ятати, що українська мова – це мова нашої свободи і нашої державності.

Саме з пошани до рідної мови починається розвиток будь-якої країни, бо мова – один з головних символів народу, його об’єднуюча сила, яка робить нас згуртованими та сильними. Це – наша найсильніша зброя, і водночас – наш найдорожчий скарб.

Не будьмо байдужими, давайте разом захищати найбільше наше багатство – нашу рідну українську мову!

З повагою, голова районної ради Андрій Порицький,

заступник голови райради Наталія Кохан

Related Posts

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного…Read more

Enter your keyword