15 липня – День українського миротворця!

15 липня – День українського миротворця!

15 липня – День українського миротворця!

Цей день уособлює багаторічний внесок України та її Збройних Сил у підтримання миру та безпеки у світі. Миротворча діяльність українців, їх професіоналізм у виконанні службових обов’язків, в тому числі й у роботі з надання гуманітарної допомоги, заслужили високу оцінку з боку Організації Об’єднаних Націй, котра неодноразово висловлювала вдячність нашій державі за внесок у справу утвердження миру в усьому світі.

Сьогодні, в період героїчного спротиву нахабній російській агресії, наші миротворці повернулися захищати Батьківщину, укотре засвідчуючи незламність духу і глибокий патріотизм, вірність Присязі й Українському народові.

Шановні воїни-миротворці!

Від імені Червоноградської районної ради висловлюємо Вам щиру подяку за неоціненний вклад у забезпечення миру та безпеки. Сьогодні, як ніколи, миротворча діяльність є вкрай важливим засобом збереження миру та стабільності в неспокійних регіонах нашої Батьківщини!

Вклоняюся перед подвигом Ваших побратимів, які зараз стоять на обороні миру та ціною власного життя захищають рідну землю.

Бажаю Вам міцного здоров’я, добра, щастя, благополуччя, всіляких щедрот життя, а особливо щасливого повернення до власних домівок з перемогою! Нехай глибока людська вдячність та пошана і надалі супроводжують вас у цій благородній справі, а любов та підтримка рідних завжди будуть надійними оберегами.

Слава українським миротворцям. Слава Україні!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький,

заступник голови ради Наталія Кохан, депутатський корпус

Related Posts

Enter your keyword