Вітання з нагоди відзначення 2-ої річниці Червоноградського району

Вітання з нагоди відзначення 2-ої річниці Червоноградського району

Вітання з нагоди відзначення 2-ої річниці Червоноградського району

Шановні мешканці Червоноградського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди 2- ої річниці з Дня утворення нашого району!

Сьогодні знаковий для нас день. 17 липня 2020 року постановою Верховної Ради України №3650 в межах адміністративно-територіальної реформи було створено Червоноградський район. До його складу ввійшли 7 територіальних громад, з яких 5 міських і 2 селищні.

Обличчя району – це, передусім, його жителі! Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особисто дякую всім мешканцям Червоноградщини, які небайдужі до долі своєї рідної землі. Це  представники старшого покоління – мудрі наставники, які пройшли війну, і розруху, але не зламалися та не втратили віри, а продемонстрували приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю, також, нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю нашої району в майбутньому. Вітаю всіх українських воїнів, наших земляків, які зараз, ціною власного життя, боронять свій рідний край.

Нехай нас завжди об’єднує любов до рідного краю. У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною і разом працювати задля перемоги.

 Нехай же і надалі процвітає наш район, як і наша Україна. Нехай наступить довгоочікуваний мир, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку і ми спільно будемо працювати для розвитку Червоноградського краю.
Зичу усім мирного неба, міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині! 

Слава Україні! Героям слава!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький,

заступник голови райради Наталія Кохан, депутатський корпус

 

Related Posts

Enter your keyword