В Червоноградському районі відкрили перший шелтер для переселенців

В Червоноградському районі відкрили перший шелтер для переселенців

В Червоноградському районі відкрили перший шелтер для переселенців

12 серпня голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький взяв участь у відкритті першого шелтера на території Червоноградського району, а саме, в смт Жвирка, в адмінбудівлі колишньої селищної ради. У прихистку відремонтували та обладнали меблями сім кімнат, кухню, санвузли та дитячий простір. Тут зможуть знайти притулок мами із дітьми, які вимушено, внаслідок російської агресії, покинули свої домівки. Родини отримають не лише житло, а й комплексну допомогу: юридичну, психологічну та соціальну.

Участь у відкритті шелтера взяли запрошені гості: голова районної ради Андрій Порицький, голова Червоноградської військової адміністрації Андрій Дяченко, заступник міського голови Сокаля Володимир Огінський, депутат Львівської обласної ради Олег Фенчин, заступник директора БФ «Карітас Сокаль» Мар’яна Яремчук, представники БО «Українська освітня платформа» Мар’яна Каспришин і Соломія Камат, староста Жвирківського старостинського округу Наталя Тимошенко, місцеві ЗМІ, духовенство та громада.

Церемонію освячення шелтера провели Владика Сокальсько-Жовківської єпархії Михаїл Колтун разом із митрофорний протоієреєм Ярославом Кащуком та настоятелем УГКЦ Парафії Святого Духа смт Жвирка Петром Звіром. До слова запросили представників влади. Андрій Порицький подякував волонтерам, які власними зусиллями облаштували цей будинок і забезпечили його всім необхідним, для комфортного проживання мам із дітьми: «Сьогодні у мене подвійні почуття. Перше – це захоплення і подяка всім, хто не байдужий, і допомагає людям, які втратили свої домівки. Але поряд з тим є біль та гнів за рідну державу, за те, що люди залишаються без дому, а найгірше, втрачають своїх рідних. Я бажаю всім українцям якнайшвидше провернутись додому. Щодня ми стаємо на крок ближчими до перемоги. Все буде Україна!»

Додамо, що ініціатором облаштування шелтеру стала благодійна організація «Українська освітня платформа», яка спільно із БФ «Карітас Сокаль» зробила ремонт приміщення, придбала необхідні меблі тощо. Загалом шелтер здатний вмістити до 20 осіб. З наступного тижня заклад відчинить двері для перших поселенців і стане затишним прихистком для тих, хто пережив жахіття війни та окупацію.

Related Posts

З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Всесвітній день вишиванки – молоде свято. Відзначати його почали…Read more

Enter your keyword