29 серпня День пам’яті захисників України

29 серпня  День пам’яті захисників України

29 серпня День пам’яті захисників України

29 серпня вшановується День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.

Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх синів, дочок, чоловіків, братів, сестер. Прийміть слова подяки за те, що виховали таких патріотів України і нехай Господь Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Нехай більше ніколи не повторяться трагічні події в житті українського народу!

Вічна пам’ять загиблим захисникам України!

Related Posts

З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Всесвітній день вишиванки – молоде свято. Відзначати його почали…Read more

Enter your keyword