Привітання з Новим роком та Різдвом

Привітання з Новим роком та Різдвом

Привітання з Новим роком та Різдвом

Шановні громади Червоноградського району!

Від імені Червоноградської районної ради щиросердно вітаємо Вас з Новим 2023 роком та Різдвом Христовим!

Новорічні та Різдвяні свята – це час підсумків та нових можливостей, мрій та сподівань. Рік, що минає, був дуже складним для нашої країни, для кожного з нас. Війна стала тяжким випробуванням, яке доводиться переживати українському народу. Тому хочемо подякувати нашим героям – кожному й кожній, хто зі зброєю в руках захищає незалежність України, усім небайдужим українцям, які роблять усе,  щоб ми разом вистояли в цій війні за нашу свободу, за те, щоб Україна жила.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на мир та перемогу, на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Віримо, що сяйво Різдвяної зорі сповнить нашу країну дивом – зупинить постріли, подарує мир та утамує біль тих, хто в цьому році пережив тяжкі втрати і страждання. Зичимо усім зустріти Новий рік та відзначити Різдво Христове у колі близьких та друзів.

Особливі вітання всім нашим землякам, які змушені зустрічати свята далеко від своїх домівок, на бойовому посту, виконуючи благородну місію по захисту держави. Бажаємо залишатися міцними духом і сильними волею, не втрачати оптимізму і віри, відмінного Вам здоров’я та швидкого повернення додому.

Нехай прекрасні зимові свята несуть мир і стабільність нашій Україні! Хай Ваша родина буде зігріта теплом, домівка повниться радістю, добром та Божим благословенням. Нехай Вифлиємська зірка засяє вірою, любов`ю та надією, чарівні новорічні дзвони й різдвяні колядки наповнять Ваше життя добрими справами та успіхами, а народжений Ісус дарує віру в мирне майбутнє, додасть здоров`я і довголіття, спокій і гармонію.

Мирного, світлого та щасливого майбуття всім нам і Україні!

                                                                Голова районної ради Андрій ПОРИЦЬКИЙ

                                                                Заступник голови райради Наталія КОХАН

Related Posts

День Соборності України

День Соборності України

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Дорога громадо Червоноградського району!     Від імені Червоноградської районної…Read more
День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани! Від імені…Read more

Enter your keyword