Про безоплатну передачу легкового автомобіля Радехівській територіальній громаді в особі Радехівської міської ради

Про безоплатну передачу легкового автомобіля Радехівській територіальній громаді в особі Радехівської міської ради

Червоноградська   районна  рада

Львівської області

_ __ сесія  _VIII  скликання

РІШЕННЯ

                     2023 року                                 м.Сокаль                                                             №

Про  безоплатну передачу легкового автомобіля

Радехівській територіальній громаді в особі

Радехівської міської ради

                 Відповідно до Конституціі України, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, , статей 43, 60, п.10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’сктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 №1482 «Про передачу об’сктів права державної та комунальної власності», з метою ефективного впровадження реформи децентралізації влади, утворення спроможної територіальної громади, враховуючи лист Радехівської міської ради Львівської області №2838 від 06.12.2022 р., враховуючи висновки постійної профільної комісії районної ради,, Червоноградська районна  рада Львівської області,

В И Р І Ш И Л А:

                 1. Передати безоплатно з комунальної власності Червоноградської районної ради Львівської області у комунальну власність Радехівської територіальної громади Львівської області в особі Радехівської міської ради легковий автомобільмарки ВАЗ 21213, номер шасі ХТА 21213031729793, реєстраційний номер ВС4274МО, 2003 року випуску.  

                   2. Доручити голові Червоноградської районної ради Львівської області забезпечити формування складу комісії з приймання-передачі майна та затвердити акти приймання-передачі майна.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунального майна та інфраструктури.

 Голова районної ради                                               Андрій ПОРИЦЬКИЙ

Related Posts

Про включення комунального майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Червоноградської районної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Червоноградська   районна  рада Львівської області _ __ сесія  _VIII…Read more

Enter your keyword