День Соборності України

День Соборності України

День Соборності України

Дорога громадо Червоноградського району!

    Від імені Червоноградської районної ради щиро вітаємо Вас з великим державним святом – Днем Соборності України!

     22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулася одна з найважливіших історичних подій  – проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка», – йдеться в Універсалі Директорії УНР.

     День злуки УНР та ЗУНР об’єднав українців в єдину велику незалежну державу. Це був крок, який розпочав новий етап боротьби за зміцнення й територіальну цілісність та заклав фундамент для подальшого становлення України як держави.

      Ідея соборності України надзвичайно актуальна в умовах непростої ситуації, яка зараз склалася в країні. Під час війни для всіх нас надзвичайно важливо продемонструвати єдність українського народу. Сьогодні, День Соборності нагадує всім нам про потребу у єднанні та згуртованості, задля утвердження сильної української держави та задля перемоги над російським агресором.

    Тож вітаємо Вас, шановні краяни, з цим значимим національним святом. Будьмо гідними творцями життя у своїх сім‘ях, громадах, державі. Віримо, що Україна переможе і розквітне, не зважаючи ні на що. Бо разом – ми сила, яку не здолати!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький,

Заступник голови районної ради Наталія Кохан

Related Posts

З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Всесвітній день вишиванки – молоде свято. Відзначати його почали…Read more

Enter your keyword