День Соборності України

День Соборності України

День Соборності України

Дорога громадо Червоноградського району!

    Від імені Червоноградської районної ради щиро вітаємо Вас з великим державним святом – Днем Соборності України!

     22 січня 1919 року на Софійському майдані в Києві відбулася одна з найважливіших історичних подій  – проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. «Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка», – йдеться в Універсалі Директорії УНР.

     День злуки УНР та ЗУНР об’єднав українців в єдину велику незалежну державу. Це був крок, який розпочав новий етап боротьби за зміцнення й територіальну цілісність та заклав фундамент для подальшого становлення України як держави.

      Ідея соборності України надзвичайно актуальна в умовах непростої ситуації, яка зараз склалася в країні. Під час війни для всіх нас надзвичайно важливо продемонструвати єдність українського народу. Сьогодні, День Соборності нагадує всім нам про потребу у єднанні та згуртованості, задля утвердження сильної української держави та задля перемоги над російським агресором.

    Тож вітаємо Вас, шановні краяни, з цим значимим національним святом. Будьмо гідними творцями життя у своїх сім‘ях, громадах, державі. Віримо, що Україна переможе і розквітне, не зважаючи ні на що. Бо разом – ми сила, яку не здолати!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький,

Заступник голови районної ради Наталія Кохан

Related Posts

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Шановні військовослужбовці, захисники Української держави! Дорогі ветерани! Від імені…Read more

Enter your keyword