Про встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради

Про встановлення умов оплати праці заступнику голови районної ради

Червоноградська   районна  рада

Львівської області

_ __ сесія  _VIII  скликання

РІШЕННЯ

                     2023 року                                 м.Сокаль                                                             №

Про встановлення умов оплати

праці заступнику голови районної ради

                  Відповідно до п. 4 ч. 1 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанов Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Червоноградська районна рада Львівської області,-

В И Р І Ш И Л А:

         1.Встановити заступнику голови районної ради Наталії Кохан надбавку за ранг посадової особи місцевого самоврядування, надбавку за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг посадової особи місцевого самоврядування, здійснювати преміювання за особистий внесок в загальні результати роботи у розмірі не більше 100 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і надбавки за високі досягнення у праці, виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати при наданні щорічної відпустки та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах кошторисних призначень.

       2. Присвоїти черговий 8 (восьмий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах відповідної категорії посад за успішно відпрацьований час на займаній посаді понад 2 роки заступнику голови районної ради Кохан Наталії Петрівні.

       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної діяльності.

Голова районної ради                                                       Андрій ПОРИЦЬКИЙ

Related Posts

Про включення комунального майна до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності Червоноградської районної ради, що підлягають передачі в оренду з проведенням аукціону

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Червоноградська   районна  рада Львівської області _ __ сесія  _VIII…Read more

Enter your keyword