День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Червоноградського району!

    20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни. Вийшовши на Майдан, вони прагнули справедливості, чесності та гідного життя. Всіх їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній, незалежній країні. Вони гинули, але не здавались.

        Герої Небесної Сотні, ті, хто вистояв у боях та повернувся додому живим, хто досі продовжує боротьбу і перебуває на передовій і ті, хто посильно допомагає борцям – це одна велика родина, ім’я якій – Україна. Саме ці люди сьогодні творять історію рідної держави, продовжують мужньо боронити і захищати нашу землю, яка вибрала шлях єднання, миру, демократії.

    Пам’ять про Героїв Небесної Сотні завжди нагадуватиме  про наші обов’язки перед державою. Нехай незламна боротьба українців за свободу та правду буде джерелом сили для нашого народу. Хай війна, яка точиться на нашій землі, завершиться Перемогою України та утвердить волю, справедливість і мир в державі!

     Вшануймо усіх, хто віддав своє життя за мирне майбутнє українського народу! Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Голова Червоноградської районної ради А.Порицький

Заступник голови Червоноградської районної ради Н.Кохан

Related Posts

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

Поширити на Facebook Поширити на Twitter                                        Шановні українські військові!                     Щиро вітаємо з нагоди…Read more

Enter your keyword