З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

З Днем вишиванки!

Всесвітній день вишиванки – молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році, але за цей час воно стало дуже відомим, до того ж не тільки у нас, а й за кордоном.

      Через те, що свято було запропоновано за народною ініціативою, воно знайшло відгук у серці кожного з нас. Адже нині, цей особливий день відзначають у багатьох країнах – як говорять нашого квіту по цілому світу. І де би не був українець, він пам’ятає, що у вишиваному візерунку закодована генетична пам’ять його народу. З давніх давен люди вірили, що орнамент вишиванки захищає від недобрих поглядів, невдач та хвороб. А новонародженим дітям першу вишиванку шили матері або бабусі, читаючи молитви за здоров’я малюка. Тому, у цю святкову сорочку ми вдягаємо свою душу. Вишиванка, як справжній і вірний друг, була з нами, як під час поневірянь, так і під час приємних життєвих подій.

    Зараз День вишиванки має особливий сенс.  В час російської агресії, ми все частіше одягаємо наш національний одяг, аби показати усім, що ми – одна нація, один народ, який пишається власною історією, спроможний захистити свою землю і свою державу, яка називається Україна.

     Дорогі українці! Щиро вітаємо Вас зі святом! У цей світлий день від усього серця бажаємо, щоб вишиванка Вашої долі завжди була встелена миром, родинним добробутом та щастям! Зичимо всім здоров’я та радості, натхнення, міцності та віри у нашу ПЕРЕМОГУ!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Червоноградської районної ради

                                    Андрій ПОРИЦЬКИЙ

Заступник голови районної ради

Наталія КОХАН

Related Posts

Enter your keyword