Зустріч із партнерами “Міжнародного Альянсу за мир та єдність у Європі”

Зустріч із партнерами “Міжнародного Альянсу за мир та єдність у Європі”

Зустріч із партнерами “Міжнародного Альянсу за мир та єдність у Європі”

У рамках Тижня Європи,  з 10 по 14 травня, голова Червоноградської районної ради Андрій Порицький з робочим візитом відвідав район Саарпфальц в Німеччині, де взяв участь у зустрічі із партнерами «Міжнародного Альянсу за мир та єдність в Європі» .

«Міжнародний Альянс за мир та єдність в Європі» створений представниками органів місцевого самоврядування Німеччини, Польщі, Франції та України 4 липня 2022 року з метою довгострокової європейської інтеграції, єдності і миру в Європі через постійну підтримку добрих партнерських відносин перед викликами війни в Україні.

В ході зустрічі було підписано договір про співпрацю музеїв у великому залі засідань муніципальної адміністрації Гомбурга та  укладено музейний союз, в який будуть входити музеї Німеччини, Франції, Польщі та України у сфері гірничої та нафтогазової промисловості. Львівщину презентував музей шахтарської слави Державного підприємства «Львіввугілля». Це є високою оцінкою діяльності музею, тому що його основна місія – зберегти історію краю крізь призму роботи вугільної галузі.

Під час урочистої частини заходів членами Альянсу були вручені сертифікати почесного членства в EuRegio Saarlourlux Grande Region. Відзначено заснування у 2022 році  союзу VITA FUTURA в транскордонному німецько-французькому просторі Європейського культурного парку Блізбрук-Райнгайм та проголошено  десятиліття європейської молоді.

Було підбито підсумки попередньої співпраці та обговорено багато нових та цікавих ідей на найближчий період, зокрема запропоновано посередництво Альянсу в налагодженні партнерських контактів між зацікавленими містами, муніципалітетами та районами.

На завершення відбувся «Концерт за мир» в Європейському культурному парку у Блізрук-Райнгайм.

Зустріч була насиченою та плідною, спільно з колегами органів місцевого самоврядування, керівниками повітів перейняли досвід у рамках програми «Тиждень Європи 2023», подякували колегам за теплий прийом, допомогу та співпрацю.

Related Posts

З Днем журналіста!

З Днем журналіста!

Поширити на Facebook Поширити на Twitter    ЗМІ відіграють важливу роль у житті нашого суспільства. Журналістів…Read more
День вишиванки

День вишиванки

Поширити на Facebook Поширити на Twitter День вишиванки – свято традиційного українського одягу. Вишиванка – це…Read more

Enter your keyword