Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради

Про встановлення надбавки за вислугу років голові районної ради

Червоноградська   районна  рада

Львівської області

XVІІ сесія  _VIII  скликання

РІШЕННЯ

     ____________ 2023 року                       м.Сокаль                                      №_______

Про встановлення надбавки

за вислугу років голові районної ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постановою Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», враховуючи записи в трудовій книжці Порицького А.В.,  Червоноградська  районна рада Львівської області,

В И Р І Ш И Л А:

      1. Встановити голові Червоноградської районної ради Львівської області Порицькому Андрію Володимировичу з 15.07.2023  року щомісячну надбавку за вислугу років у розмірі 15 (п’ятнадцять) відсотків до посадового окладу, з урахуванням надбавки за ранг. Стаж служби в органах місцевого самоврядування, який дає право на одержання надбавки за вислугу років, станом на 15.07.2023 року становить понад 5 років.

      2. Начальнику відділу з питань бухгалтерського  обліку та господарського забезпечення Фінів Л.В. щомісячно проводити оплату Порицькому А.В. відповідно до чинного законодавства.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної діяльності.

Голова районної ради                                                       Андрій ПОРИЦЬКИЙ

Related Posts

Про внесення змін в рішення Чероноградської районної ради від 15.12.2020 року № 9 “Про обрання постійних комісій Червоноградської районної ради Львівської області”

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Червоноградська   районна  рада Львівської області XXI сесія  _VIII  скликання…Read more

Enter your keyword