День Державного прапора України та День Незалежності України

День Державного прапора України та День Незалежності України

День Державного прапора України та День Незалежності України

Шановні жителі Червоноградського району!

Дорогі українці!

  Прийміть сердечні вітання з нагоди наших величних свят – Дня Державного прапора та 32-ї річниці Незалежності України! Обидва свята символізують незламану волю українського народу в боротьбі та прагненні до свободи, суверенітету, національного відродження та культурного розвитку.

   На шляху до незалежності, нашій країні довелося пройти немало випробувань, політичних та економічних змін, відчути злети та поразки. Однак ніякі негаразди не роз’єднали українців, не похитнули віру, не зламали наш козацький дух. Як і багато віків тому, ми під жовто-блакитним стягом продовжуємо гуртом відстоювати державні інтереси, плекаємо свої традиції, поважаємо свою славну історію.

   Щиро вдячні усім, хто докладає зусилля, працює на розвиток держави та прославляє її.  Особлива шана та низький уклін воїнам, які сьогодні боронять і захищають кордони, гідно відстоюють нашу Батьківщину. З дня у день Герої доводять, що Україна – це свобода, сміливість та незламність!

  Бажаємо, щоб у нашому спільному домі, – нашій Україні, нарешті оселився мир, запанували злагода, стабільність і спокій. Щоби вистачило сил, віри, наснаги та енергії перемогти ворога, примножити могутність і забезпечити розвиток незалежної держави!

Слава Україні! Слава її Героям!

                                                      Голова Червоноградської районної ради

                  Андрій ПОРИЦЬКИЙ

                                        Заступник голови районної ради

        Наталія КОХАН

Related Posts

Enter your keyword