День працівників радіо, телебачення і зв’язку

День працівників радіо, телебачення і зв’язку

День працівників радіо, телебачення і зв’язку

16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв’язку.

Масово-інформаційна діяльність надає людині широкі можливості самореалізуватися. Вона містить у собі елементи цілого ряду творчих професій, які самі по собі самодостатні.

Зв’язківці — це справжні професіонали, віддані своїй справі! Сьогодні вони виконують надзвичайно важливі завдання – задовольнити потреби суспільства в об’єктивній інформації, надійному та якісному зв’язку.

Дорогі наші колеги! Прийміть щирі вітання із професійним святом!

Вдячні за Ваш професіоналізм, креативність, невичерпну енергію, розбудову інформаційного простору, відстоювання національних інтересів та підтримання бойового духу нашого народу.

Ви завжди даруєте людям радість спілкування, з’єднуючи селища і міста,  країни, за сотні і тисячі кілометрів одне від одного!

Нехай улюблена робота буде успішною! Хай завжди у житті Вас супроводжують  тільки вірні друзі, добро і гарний настрій!

Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба! Успіхів і процвітання  благородній професії! Зі святом!       

                                                        Голова районної ради Андрій ПОРИЦЬКИЙ

                                                            Заступник голови Наталія КОХАН

Related Posts

День Збройних Сил України

День Збройних Сил України

Поширити на Facebook Поширити на Twitter                                        Шановні українські військові!                     Щиро вітаємо з нагоди…Read more
Інформація ДПІ

Інформація ДПІ

Поширити на Facebook Поширити на Twitter Червоноградська ДПІ повідомляє про можливість отримання довідки про отримані…Read more

Enter your keyword