Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція

Заступник голови Червоноградської районної ради Наталія Кохан взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції, яка проходила в м.Одесі на тему «Забезпечення стійкості системи публічної влади та управління в умовах спеціальних адміністративно-правових режимів та відновлення України».

    Наталія Кохан доповідала на тему «Довіра до влади людей похилого віку». Сьогодні питання захисту прав людей похилого віку є дуже актуальним та перебуває у центрі уваги Міжнародної спільноти та національних інституцій. Практика останніх років показує, що люди похилого віку потребують фізичного та юридичного захисту, не дивлячись на те, що вони мають великий досвід, прекрасні звання та професійні навички.

  Довіра до інституцій держави та прозорість розкриття інформації державними органами та підприємствами – це рішення, які є основою для системної моделі стійкості людей похилого віку на національному та міжнародному рівні.

     Заступник голови районної ради наголосила, що підтримуючи прозорість і забезпечуючи доступ до точної інформації, використовуючи технології для покращення комунікації та координації, можна вплинути на позитивне старіння, включаючи здоров»я та благополуччя літніх людей, оскільки вони пов»язані зі здоровим старінням. Це краще підготує до викликів майбутнього.

Related Posts

З Днем журналіста!

З Днем журналіста!

Поширити на Facebook Поширити на Twitter    ЗМІ відіграють важливу роль у житті нашого суспільства. Журналістів…Read more
День вишиванки

День вишиванки

Поширити на Facebook Поширити на Twitter День вишиванки – свято традиційного українського одягу. Вишиванка – це…Read more

Enter your keyword