Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку:
1 | Голова | Мисак Оксана Степанівна |
2 | Заступник | Шліхта Володимир Васильович |
3 | секретар | Золочівський Володимир Романович |
4 | Член комісії | Танчин Ігор Іванович |
5 | Член комісії | Фіялковський Степан Дмитрович |
6 | Член комісії | Музичка Петро Васильович |
7 | Член комісії | Зінов’єв Мирослав Орестович |
8 | Член комісії | Богачова Ірина Вікторівна |
9 | Член комісії | Микульчин Олександр Олександрович |
10 | Член комісії | Надорожна Ганна Яківна |
11 | Член комісії | Швед Роман Тимофійович |
Постійна комісія з питань промисловості, підприємництва, АПК, земельних відносин та екології:
1 | Голова | Куц Андрій Федорович |
2 | Заступник | Степанець Андрій Віталійович |
3 | секретар | Іванчина Василь Павлович |
4 | Член комісії | Дяченко Андрій Павлович |
5 | Член комісії | Балко Зоряна Миронівна |
6 | Член комісії | Проць Надія Михайлівна |
Постійна комісія з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, транскордонного співробітництва:
1 | Голова | Троцько Ігор Петрович |
2 | Заступник | Шиба Ігор Олегович |
3 | секретар | Бойко Василь Іванович |
Постійна комісія з питань законності, регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної діяльності:
1 | Голова | Скоропада Орест Петрович |
2 | Заступник | Карплюк Юрій Андрійович |
3 | секретар | Харчук Н.аталія Фредиківна |
4 | Член комісії | Палюх Тарас Омелянович |
Постійна комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, духовного розвитку та спорту:
1 | Голова | Катерина Володимир Васильович |
2 | Заступник | Гремента Марія Григорівна |
3 | секретар | Огородник Ольга Павлівна |
4 | Член комісії | Крук Юрій Євгенович |
5 | Член комісії | Гаврилів Ярослав Степанович |
6 | Член комісії | Кужельна Руслана Дмитрівна |
7 | Член комісії | Бартошик Ольга Василівна |
8 | Член комісії | Лащівська Надія Степанівна |
Постійна комісія з питань комунального майна та інфраструктури:
1 | Голова | Клімов Олександр Олександрович |
2 | Заступник | Воловенко Геннадій Миколайович |
3 | секретар | Огінський Володимир Богданович |
4 | Член комісії | Демянович Микола Михайлович |
5 | Член комісії | Фенцик Світлана Богданівна |
6 | Член комісії | Сидорко Наталія Харитонівна |
7 | Член комісії | Пиріг Олеся Богданівна |
8 | Член комісії | Коляда Наталя Володимирівна |