Склад ради

 

 

Прізвище ім’я по-батькові
1 Балко Зоряна Миронівна від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
2 Бартошик Ольга Василівна від Львівської обласної організації політичної партії “Українська Галицька Партія”
3 Богачова Ірина Вікторівна від Львівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
4 Бойко Василь Іванович від Львівської крайової організації політичної партії “Народний Рух України”
5 Воловенко Геннадій Миколайович від Львівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
6 Гаврилів Ярослав Степанович від Львівської обласної територіальної організації Політичної Партії “ГОЛОС”
7 Гремента  Марія Григорівна від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
8 Дем’янович Микола Михайлович від Львівської обласної партійної організації “Громадянська позиція”
9 Дяченко Андрій Павлович від Львівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
10 Зінов’єв Мирослав Орестович від Львівської обласної партійної організації “Громадянська позиція”
11 Золочівський Володимир Романович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
12 Іванчина Василь Павлович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
13 Карплюк Юрій Андрійович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
14 Катерина Володимир Васильович від Львівської крайової організації політичної партії “Народний Рух України”
15 Клімов Олександр Олександрович від Львівської обласної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
16 Кохан Наталія Петрівна від Львівської обласної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
17 Коляда Наталя Володимирівна від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
18 Крук Юрій Євгенович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
19 Кужельна Руслана Дмитрівна від Львівської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “СЛУГА НАРОДУ”
20 Куц Андрій Федорович від Львівської обласної партійної організації “Громадянська позиція”
21 Лащівська Надія Степанівна від Львівської крайової організації політичної партії “Народний Рух України”
22 Микульчин Олександр Олександрович від Львівської обласної територіальної організації Політичної Партії “ГОЛОС”
23 Мисак Оксана Степанівна від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
24 Музичка Петро Васильович від Львівської крайової організації політичної партії “Народний Рух України”
25 Надорожна Ганна Яківна від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
26 Огінський Володимир Богданович від Львівської обласної територіальної організації Політичної Партії “ГОЛОС”
27 Огородник Ольга Павлівна від Львівської обласної партійної організації “Громадянська позиція”
28 Палюх Тарас Омелянович від Львівської обласної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
29 Пиріг Олеся Богданівна від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
30 Порицький Андрій Володимирович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
31 Проць Надія Михайлівна від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
32 Сидорко Наталія Харитонівна від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
33 Скоропада Орест Петрович від Львівської обласної організації політичної партії “Українська Галицька Партія”
34 Степанець Андрій Віталійович від Львівської обласної територіальної організації Політичної Партії “ГОЛОС”
35 Танчин Ігор Іванович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
36 Троцько Ігор Петрович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
37 Фенцик Світлана Богданівна від Львівської обласної організації політичної партії “Українська Галицька Партія”
38  Фіялковський Степан Дмитрович від Львівської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність”
39 Харчук Наталія Фредиківна від Львівської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”
40 Швед Роман Тимофійович від Львівської обласної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
41 Шиба Ігор Олегович від Львівської обласної організації політичної партії “Українська Галицька Партія”
42

Шліхта Володимир Васильович від Львівської обласної партійної організації “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Що шукаємо?